HTC HD2 mam już ponad dwa tygodnie. Dzięki poradom kolegów z tego forum (i nie tylko) prawie udało mi się dostosować menu telefonu do własnych potrzeb. Prawie robi jednak wielką różnicę, więc pozostało mi jeszcze parę drobnych poprawek. Mam oryginalny Rom 3.14 i wgrałem ostatnio CHT 1.8.5. Nie wszystko udało mi się jednak ustawić tak jak sobie zaplanowałem, dlatego proszę starych wyjadaczy o pomoc w następujących kwestiach:
1. Jakim sposobem powiększyć ilość kontaktów w zakładce ulubione? Satysfakcjonowała by mnie przynajmniej jeszcze jedna strona z kontaktami.
Przy okazji związany z tym problem. Nawet lekkie muśnięcie któregoś z tych kontaktów skutkuje natychmiastowym połączeniem z daną osobą. Nie ma możliwości wyboru czy ma to być rozmowa, czy SMS. Może to też się da usprawnić?
2. Zainstalowałem SPB Time, wyłączyłem systemowy budzik i za pomcą CHT wskazałem SPB Time jako nowy budzik. Po zatwierdzeniu zmian niestety nic się nie zmieniło. Program SPB wprawdzie działa prawidłowo i budzi mnie codziennie rano, ale w zakładce Home ciągle mam napis, że alarm jest wyłączony. Drażni mnie ta sytuacja bo nie lubię jak coś nie działa, gdy działać powinno.
Poradźcie, proszę, jak rozwiązać te problemy nie zmieniając romu ani programów na inne.
Piotr6