Witam wszystkich! Szukałem w tematach i niestety nic nie znalazłem, więc postanowiłem napisać.
Mam mianowicie taki problem: zamierzam do kogoś zadzwonić i wybieram sobie kontakt (lub numer) i zanim uzyskam połączenie telefon "chwilę się zastanawia". Jednak większy problem jest z rozłączaniem rozmów, ponieważ po naciśnięciu "zakończ", telefon nie rozłącza połączenia jeszcze przez 5 do 9 sekund. Inna sprawa, że potrafi wyłączyć cały ekran pokazując tylko górną belkę, a reszta jest czarna (odblokowuje się dopiero po jakichś 30 sekundach). Jeszcze innym problemem jest fakt, że w momencie połączenia się z rozmówcą, ten nie słyszy mojego głosu i jedyną metodą na rozmowę jest rozłączenie się i ponowne wybranie numeru. Taka sytuacja nie ma miejsca cały czas, ale niestety potrafi się zdarzyć kilka razy dziennie. Ponieważ uznałem, że takie działanie nie ma nic wspólnego z normalnością, postanowiłem zasięgnąć informacji od mądrzejszych ode mnie. Będę więc niezmiernie zobowiązany za informację, co jest przyczyną takiego działania i jak się tej przyczyny pozbyć.