Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    18.05.2011
    Posty
    5

    kolory wyświetlacza

    Witam wszystkich.
    Moj hd2 zaliczył gwarancyjną naprawe wyświetlacza. Niby wszystko po dziala poprawnie jednak kolory sa zdecydowanie inne niz przed naprawa. Biel ma wyrazny niebieskawy odcien. Dzisiaj udalem sie do magikow od tetefonow czyli prywatnego serwisu gsm a oni powiedzieli, ze prawdopodobnie wymieniono mi wyswietlacz z lcd na amoled i dlatego to tak wyglada. Moje pytanie brzmi wiec czy jest to mozliwe? Oraz czy ktos was sie z tym juz spotkał a takze czy moge ewentualnie domagac sie zmiany wyswietlacza na taki ktory był oryginalnie?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: kolory wyświetlacza

    hm... z tego co wiem to lcd jest gorszy od amoled ;p
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    18.05.2011
    Posty
    5

    Odp: kolory wyświetlacza

    No własnie to także mnie zdziwiło. Wieczorem postaram sie wpisać ze specyfikacji naprawy czeći jakie mi wymieniono (dziwne nazwy o których nie ma zielonego pojecia) i moze to wyjaśni cos więcej. Generalnie wydaje mi sie że poprzedna wersja mojego wyświetlacza była lepsza i pewnie to nie amoled tylko jakiś babol serwisu
    A jeśli to nie powód jaki podano mi w serwisie to co może byc przyczyną? Czy w ajkiś sposób mozna poprawic kontrast wyświetlacza tak by zlikwidować ten niebieskawy odcień?

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: kolory wyświetlacza

    Nie ma czegoś takiego jak amoled na hd2. Jakby był to jakość byłaby nieporównywalnie lepsza
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  5. #5
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: kolory wyświetlacza

    Witajcie, podepne się pod temat ;]
    Na moim hd2 po odebraniu z serwisu pojawiły się kreski na ekranie. Cały ekran jest w poziomych paskach oddalonych o ok.2mm - i caly czas migają. Jakby coś z odświeżaniem... Ekran niby wymienili i dlatego nie wiem, odsyłać jeszcze raz? Dodam, że wgrałem już oficjalnego roma. Nie występowało to odrazu po odebraniu tylko po 2dniach... Może być to spowodowane podkręceniem proca? Dzięki za odpowiedzi, Pozdrawiam.

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    18.05.2011
    Posty
    5

    Odp: kolory wyświetlacza

    Właśnie miałem okazje porównać kolory wyświetlacza mojego Leo (po naprawie) z Leo bez przygod serwisowych. Dopiero teraz widze jaka jest różnica w barwach ( w moim dominuje niebieski praktycznie wszędzie czego bez porównania z dobrym aparatem nie widać). Oj jutro zrobię w siedzibie mojego operatora chyba III światową > i grzecznie choć stanowczo poproszę o nowy aparat skoro nawet naprawić nie mogą go w poprawny sposób.

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: kolory wyświetlacza

    Wymienić, to nie wymienią :/ Dopiero po 3-im razie w serwisie masz prawo do wymiany aparatu.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    18.05.2011
    Posty
    5

    Odp: kolory wyświetlacza

    Prawo do wymiany zakupionego produktu na nowy mam już po pierwszej naprawie, która albo nie wyeliminowała problemu albo powoduje inną wadę produktu. Oczywiście mogę zgodzic się na inne rozwiązanie niż wymiana ale to już tylko moja dobra wola Wszystkie sprawy związane ze sprzedażą i co najważniejsze naprawą zakupionego towaru określa Ustawa o szczególnych warunkach sprzdeaży konsumenckiej (warto ja znać a co ważniejsze powoływać się na nią właśnie w takich przypadkach). Jestem po batalii związanej z zakupem telewizora LCD i dokładnie po pierwszej naprawie i wystapieniu drugiej producent grzecznie wymienił telewizor na nowy
    Sorka za off topic.

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: kolory wyświetlacza

    Masz racje, jeżeli wada jest nie do usunięcia, od razu do wymiany. Sorki że tego nie dodałem.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: kolory wyświetlacza

    No to czekamy na wieści jak się sprawa potoczy dalej
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top