Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    06.09.2011
    Posty
    21

    Serwis, Naprawa, Znawca

    Poszukuje jakiejś kumatej osoby która czy też fachowców które poradzą sobie z problemem opisanym w tym linku:
    Kod:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=618084.
    Mam taką samą przypadłość w tym że spl jest inne ( spl-2.08.hspl 8g xe ). Osoba\ serwis najlepiej jak by była z:
    -poznania
    -koła
    -konina
    -kutna
    -łodzi
    -wrześni
    -kalisz
    -bydgoszczy w sumie też może być

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Serwis, Naprawa, Znawca

    Tzn. uwaliło Ci się radio? HSPL, o ile mnie pamięć nie zawodzi, umożliwia wgranie również i oryginalnego SPL. Jeśli byś to zrobił + masz jeszcze gwarancję na ten sprzęt, to można by było podesłać Leona do Regenesis. Być może w tej chwili są już w stanie poradzić sobie z takim problemem... bo widać rok temu nie byli i telefon autora wątku na xda poszedł do sprzedaży jako uszkodzony :-)
    [hr]Dodano: [time]1315649117[/time][hr]
    OK, znalazłem Twój drugi post z problemem i fotkami... Hmmm, i to żaden rom nie przechodzi? A samo radio jak wgrywasz? Wszystko wiesza się na tych 8-9%? W tej chwili można pomyśleć jeszcze o czymś, na co nie było warunków, kiedy powstawał wątek z XDA - mianowicie wgrać alternatywny system - Android na MAGLDR albo CLK całkiem możliwe, że mógłby odpalić... Choć jeśli nie, to równie możliwe jest to że już go stamtąd nie wyrżniemy i to znacząco zmniejszy możliwości naprawy gwarancyjnej (o ile w ogóle masz jeszcze taką możliwość).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    06.09.2011
    Posty
    21

    Odp: Serwis, Naprawa, Znawca

    Mam teraz czystego leona, nawet interfejs się zmienił w bootloaderze co widać na zdjęciach. Myślałem że już będzie dobrze ale kurde nadal z karty się zawiesza na loading, a z kompa nie chce się połączyć;/ tzn łączyć to łącz się. Wykrywa telefon, robię update i..w tedy dopiero nie wykrywa. Pomyślałem by wgrać samego roma bez radia i zobaczymy co będzie. Znalazłem samego roma na easteu 1.66 czyli pod mojego s/n, przynajmniej tak na str htc wyczytałem. Jak bym juz miał samego roma to radio bym dopasował do niego w jakiś magiczny sposób. Samego radia nie wgrywałem szczerze mówiąc, leciałem od razu z officialnym romem z radiem ze str producenta. Gwarancja? kurde przy przeprowadzce mi się zawieruszyła gdzieś i nie liczył bym na to by ją odszukać- o ile w ogóle jeszcze jest na gwarancji, za miesiąc niecały przedłużenie mam umowy więc możliwe że już jest po dacie Androida wgrać? mówisz że to by pomogło?

    bootloader:
    po uruchomieniu:

    [admin]Poprawiłem grafiki [br]Grafika po uruchomieniu - ciągłe HTC na białym tle, wskazuje na brak systemu - dzieje się tak np. po task29.[/admin]

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Serwis, Naprawa, Znawca

    Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia czy to by pomogło :S

    Androida się po prostu wgrywa trochę inaczej, wobec czego być może problemy które generuje bootloader nie miałyby znaczenia, bo Androidem już się inny loader by zajął - MAGLDR albo cLK.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    06.09.2011
    Posty
    21

    Odp: Serwis, Naprawa, Znawca

    Zrobiłem task29 z radiem 2.15.50.14 i udało się zainstalować- co prawda 2.08 nadal się wyświetlał w bootloaderze. Zrobiłem hspl4 z użyciem hspl 2.08 hspl a nie hspl 2.08.0000, zainstalowałem rom new.MIcrOfalA.htcHD2 i udało się go zainstalować aczkolwiek wisi po odpaleniu na białym tle z logo htc;/ zrobiłem tak samo tylko z romem RUU_Leo_S_HTC_WWE_EastEurope_3.14.479.2_Radio_15.4 2.50.11U_2.15.50.14_LEO_S_Ship i też wisi na tym samym tle :'( jestem już blisko ale jednak jeszcze trochę mi brakuje do odpalenia leona 8)

  6. #6
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Serwis, Naprawa, Znawca

    Jeśli udało Ci się już poprawić HSPL, i możesz wgrywać ROMy, choć windows nie chce się załadować, to najlepiej wgraj od razu MagLDR i Androida. Powinno działać ^,^
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    06.09.2011
    Posty
    21

    Odp: Serwis, Naprawa, Znawca

    Nigdy nie instalowałem androida, czyli mam pierw zainstalować magldr najlepiej w wersji 1.13, później wejść w bt od magldr i zainstalować androida za pomocą usb kabla jak zwykłego roma? a hspl w jakiej wersji mam mieć? właśnie zainstalowałem 3.03 hspl, walcze cały czas w końcu z romem

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    23.11.2010
    Skąd
    Luboń! ;D
    Posty
    227
    Słuchawka
    Samsung Galaxy Note
    Rom
    Stock ICS LPY i root :)

    Odp: Serwis, Naprawa, Znawca

    Tak, wpierw zajmij się MAGLDR, najlepiej 1.13
    Pozniej uruchom go i zadecyduj czy chcesz się bawic w partycje CWM, czy po prostu, jak "normalny rom" przez kabel i DFT.
    Phone history
    : 3210->3310->3310i->Motka v50->SE t310->6020->6120c->6270->HD2->NOTE <3

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Serwis, Naprawa, Znawca

    HSPL 2.08 + MAGLDR 1.13.
    Później trzymasz power, aby wejść do magldra, i dalej zgodnie z instrukcją Artura wgrywasz np. tego Androida którego ma Vinrael
    Bułka z masłem
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    06.09.2011
    Posty
    21

    Odp: Serwis, Naprawa, Znawca

    a radio? jest już w andku czy trzeba dograć i przed andkiem czy po?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top