Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    11.10.2011
    Posty
    1

    pytania odnosnie internetu w htc hd2 (orange)

    jutro bede mam nadzieje ze szczesliwym posiadaczem htc hd 2 i sporo o tym telefonie sie naczytalem i mam pewne obawy, duzo ludzi pisze ze przychodza im astronomiczne rachunki za korzystanie z internetu i tu prosilbym zeby mi ktos opisal krok po kroku jak tego uniknac bo z windows mobile nie mialem jeszcze do czynienia. w tej chwili jestem w sieci orange na abonamencie w wysokosci bodajze 49 zl w taryfie pantera gdzie mam cos kolo 180 mb miesiecznie, do tej pory mialem lg gt540 swift i przy wlaczonym caly czas internecie i korzystaniu z niego gdy mi sie tylko nudzi (nie uzywajac WIFI) nie udalo mi sie go jeszcze przekroczyc i teraz prosze Was o instrukcji co i jak ustawic zeby uniknac przykrej niespodzianki na rachunku. naczytalem sie ze htc lubi sie laczyc z internetem ale przeciez w lg mialem androida ktory tez nie pogardzil takim polaczeniem.


    z gory dzieki i przepraszam jezeli taki temat juz tu byl a ja go nie zauwazylem dopiero od jutra bede uzytkownikiem htc i dzisiaj zalozylem konto na tym forum

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: pytania odnosnie internetu w htc hd2 (orange)

    byyyyyyyło za słabo czytałeś

    A co do ogólnie Twego pakietu, to spokojnie Tobie starczy i nie powinieneś go przekroczyć Najlepiej zainstaluj do kontroli danych jakąś aplikację aby Cię informowała o np. dziennych przekroczeniach jakie sobie założysz.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: pytania odnosnie internetu w htc hd2 (orange)

    Powinno wystarczyć. Pamiętam, że jak testowaliśmy żony DHD, to 100MB to było za mało, ale w ok 120 by już się spokojnie mieściła... z racji braku takiego pakietu w wolnej sprzedaży wykupiliśmy jej 500MB za 15 zł miesięcznie

    WM nie nadaje się do przeglądania internetu, więc pewnie niebawem wrócisz do Androida
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top