Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    25.04.2011
    Posty
    1

    Tryb wyświetlania wiadomości

    Na początku chciałbym się przywitać bo jestem nowy

    A teraz do sedna:
    jak w temacie, problem z trybem wyświetlania wiadomości sms, tradycyjny mnie nie interesuje tylko tryb konwersacji. Wcześniej wyglądało to tak, że gdy z kimś smsowałem wiadomości były ułożone kolejno tak jak były wysyłane (dla przykładu: jak w oknie gg - chronologicznie) i wszystko było ok. Przez przypadek w ustawieniach systemu wyczyściłem pamięć - przywróciło ustawienia domyślne. Teraz podczas smsowania nie pozycjonuje wysłanych wiadomości chronologicznie tylko moje są u góry a osoby z którą piszę na dole.

    Jak wrócić do poprzednich ustawień??

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Tryb wyświetlania wiadomości

    Może to i głupie... ale może masz przestawioną godzinę?
    Czasami tak się zdarza, że po wyjęciu baterii, zmianie ROMu albo po automatycznej aktualizacji godziny zmienia się... godzina właśnie, i program od wiadomości ustawia... wiadomości chronologicznie według godziny, zapisanej w wiadomości.
    Pogmatwałem trochę, ale da się chyba zrozumieć ;p

    A jeśli nie to, to w manili zakładka wiadomości -> wszystkie wiadomości -> Menu -> Sortuj wg -> czas

    Jeśli i to nie zadziała, to wiadomości -> wszystkie wiadomości -> Menu -> Ustawienia -> Tryb Konwersacji/tradycyjny (przełącz na inny, i zobacz, czy tak było kiedy działało)

    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top