Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    4
    Słuchawka
    htc hd2

    mam problem ze zmiana jezyka w owym programie:(

    dokladnie to sciagnolem ten program S2u2 2.43 ? Slide to Unlock | HTC HD2 Blog i jest po angielsku a napisane jest ze powinien byc po polsku, chcialbym troche pozmieniac wizerunek swojego fona. wiec jak ktos moze niech pomoze. chcialbym dodawac jeszcze swoje zdjecia w blokadzie i wyeliminowac te wszystki zbedne rzeczy z pulpitu htc bo mnnie irytuja

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: mam problem ze zmiana jezyka w owym programie:(

    Jak dla mnie nie warto grzebać się w Windows Mobile ale jeżeli lubisz już modyfikować tą platformę poszukaj na Chomiku- pliki gdzieś być muszą
    Co do zdjęć- nie pamiętam co było z S2U2 a co do pulpitu HTC- to jest nie zmienialna forma - na Androidzie to co innego, tak więc musi być taka lub wcale- alternatywy które są po prostu brzydkie.

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D
    Otóż są różne nakładki gdzie możesz pulpit na wm modyfikować niestety musisz sam poszukać tytułów bo już nie pamiętam, ale sam ustawiasz ilość i rodzaj elementów, ale jeżeli naprawdę chcesz mieć jeszcze większą kontrolę to faktycznie pomyśl nad przejściem z wm na androida

    Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: mam problem ze zmiana jezyka w owym programie:(

    Jest piękny i prosty poradnik jak to zrobić łopatologicznie i z obrazkami- więc czemu tego nie zrobić?

  5. #5
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: mam problem ze zmiana jezyka w owym programie:(

    Cookie's Home Tab - Z tego co pamiętam, to w ROMie ArturN (pozdrawiam, jeśli jeszcze odwiedza forum, robiłeś genialne ROMy WM ) działało wszystko sprawnie, pełna indywidualizacja ekranów, po polsku i ogólnie rzecz biorąc miód.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    4
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: mam problem ze zmiana jezyka w owym programie:(

    KurczaQ to prosze o link jak mozesz. koledzy wiem ze to nie ten temat co zaczem ale mam problem z moim htc poniewaz ekran czasem ma takie wachania znaczy kilka razy dziennie intak dziwnie skacze gora dol jak chce sie przesunac sówak, i np jak chce go odblokowac to nie moge musze go kilka razy zablokowac wylacznikiem i dopiero zalapie i tez przy pisaniu smsa wciska przyciski tych co nie chce czy to dotyk siadl??;( prosze o odpowiedz wiem ze to nie ten temat ale pomocy
    Ostatnio edytowane przez Vinrael ; 28.10.12 o 13:44

  7. #7
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: mam problem ze zmiana jezyka w owym programie:(

    Już pomijając jakieś banalne błędy ortograficzne, nieużywanie polskich znaków. Zacytuję sygnaturkę Smogga. Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.Gdybyś mógł pisać z interpunkcją było by o niebo lepiej... Zrozumieć ten tekst, nie mówiąc już o tym że bolą oczy. To tak odnośnie grammar nazi.
    Już pomijając ten wątek - spróbuj przeczyścić wyświetlacz na czysto, najlepiej przemyj izopropanolem technicznym wysokiej czystości (Kontakt IPA etc.) - jeśli to nie pomoże, to siada Ci dotyk.
    Na dodatek S2U2 to tylko dodatkowe ekrany odblokowywania i zmieniony wygląd odbierania telefonów... Dlatego lepsze jest cHT - większe możliwości personalizacji, więcej funkcji, płynniejsza praca. Da się wtedy też zmienić zegar, widgety, ekrany, liczbę skrótów etc.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Cytat Zamieszczone przez luki907 Zobacz posta
    KurczaQ to prosze o link jak mozesz. koledzy wiem ze to nie ten temat co zaczem ale mam problem z moim htc poniewaz ekran czasem ma takie wachania znaczy kilka razy dziennie intak dziwnie skacze gora dol jak chce sie przesunac sówak, i np jak chce go odblokowac to nie moge musze go kilka razy zablokowac wylacznikiem i dopiero zalapie i tez przy pisaniu smsa wciska przyciski tych co nie chce czy to dotyk siadl??;( prosze o odpowiedz wiem ze to nie ten temat ale pomocy
    No proszę, Dział HD2, Android i FAQ

    Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

  9. #9
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: mam problem ze zmiana jezyka w owym programie:(

    Że co Kurzak? ;S To jest dział HD2 -> pomoc/pytania
    ...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: mam problem ze zmiana jezyka w owym programie:(

    Cytat Zamieszczone przez Vinrael Zobacz posta
    Że co Kurzak? ;S To jest dział HD2 -> pomoc/pytania
    ...
    Pisałem z telefonu a nie pamiętam no ale można przecież poszukać co nie?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top