Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    06.05.2011
    Posty
    5

    Jak pozbyć się niepotrzebnych liter z klawiatury?

    Witam,
    pisząc na hd2 używam klawiatury full qwerty. Klawiatura ogólnie jest ok, problem pojawia się, gdy chcę wpisać polską literę. Chcąc wpisać np "ó", dłużej przytrzymuję klawisz z literą "o", pojawia się wtedy rząd liter do wyboru i gdzieś przy końcu tego rzędu, pomiędzy różnymi dziwacznymi literami z innych języków, pojawia sie "ó". I tutaj moje pytanie: czy z tegoż pasku wyboru można się w jakiś sposób pozbyć liter z innych języków, tak by pozostało tam tylko "ó". Sprawa tyczy się również pozostałych klawiszy.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jak pozbyć się niepotrzebnych liter z klawiatury?

    Jeśli mówimy o EZInput, to kiedyś próbowałem i niestety, nie ma takiej możliwości... chyba że pół roku oddalenia się od środowiska WM spowodowało, że ominęły mnie dość interesujące zmiany i się mylę :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top