Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    27.11.2011
    Posty
    4

    Zapętlanie na logu HTC

    Siemka. Dziś kupiłem HD2 i po powrocie do domu zrobiłem przywrócenie do ustawien fabrycznych i o dziwo zupełnie mi wywaliło system. Po tym nie mogłem już włączyć telefonu, zapętlał się na logu HTC. Tak wiec w google znalazłem rom 1.66, wrzuciłem na SD, odpalam vol- i power i pojawia sie:

    PB81100 SS-BC
    SPL-3.03.0000 XE
    MicroP(LED 0x05
    MicroP(TOUCH) 0x50



    Serial

    A wg. instrukcji powinienen byc szay ekran i mam wcisnac zielona słuchawkę zeby wgrało ROM. Tak wiec? Proszę, pomóżcie, nie chcę stracić telefonu

    Kod:
    http://www.megaupload.com/?d=CNJ2UHXA
    Tą wersję pobrałem, wrzuciłem na SD

    A poza tym próbowałem właczyć telefon i o dziwo odpalił. Dałem PL, i teraz ekran przyciemnił i czekam sobie z 5 minut. Wiec?
    [hr]Dodano: [time]Listopad 27, 2011, 17:03:32 [/time][hr]
    Wgrałem system przez .nbh i teraz bootuje sie tylko do bootloadera. Wiec?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Zapętlanie na logu HTC

    Bootuje się do bootloadera, czyli uruchamiasz go z volume- ?

    Napis Serial pojawia się czasami, kiedy na karcie SD znajdują się jakieś dane itp. Dobrym rozwiązaniem na tego typu problemy jest format karty (@FAT32) i wrzucenie na nią tylko i wyłącznie romu (z odpowiednią dla niego nazwą pliku, tj. LEOIMG.nbh).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    27.11.2011
    Posty
    4

    Odp: Zapętlanie na logu HTC

    I tak zrobiłem, fat32, wrzuciłem system i sie zainstalowało i się właczał tylko bootloader a teraz na szarym tle napisy:

    flash type 5501BCEC

    power reason 1

    POOTUP_W_PWR_KEY_PRESSED

    Udalo mi się wgrać HSPL 2.08 i chce skorzystać z task29 z radiem lub bez i nie działa. przy 96% wyskakuje trójkacik, na PC pisze ze bład a w BL ze jest error tego uploadu. Wiec?

  4. #4
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Zapętlanie na logu HTC

    Spróbuj inny kabel, już gdzieś na forum taki przypadek był.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    27.11.2011
    Posty
    4

    Odp: Zapętlanie na logu HTC

    To samo, nic. Wychodzi na to ze NAND walniete albo płytka głowna

    [hr]Dodano: [time]Listopad 28, 2011, 21:16:46 [/time][hr]
    Jakoś udało się task29 wgrać z radiem 2.15.50.14, poźniej MAGLDR, pozniej CWM i wrzuciłem Andka 2.3.7 jako .zip, odpalam CWM, instaluje .zip i pisze ze completed. Ale pozniej jak chcę włączyć telefon to wlacza sie magldr i pisze ze bootuje sie Android z NAND i na samym dole: 1E FATAL HIT 1 i nic ;(


    Kolejne wieści:
    Nie udało się Andka odpalić z NAND, wrzuciłem na SD, zrobiło sie co trzeba i w magldr daje zeby sie zbootowało z SD, coś tam botoowało z folderu Android i na koncu: 1EFATAL HIT 1 ;(
    [hr]Dodano: [time]1322518438[/time][hr]
    Za x razem ruszył Android z SD, załadował się ładnie, mogłem się pobawić itd, zapomniałem ze nie miałem karty SIM, wyłaczyłem, wsadziłem i nie odpalę juz, znowu ten Fataly hit 1 ;(


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top