Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Wymiana obudowy.

    Witam,
    mam poważną zagwozdkę a propos pękniętej obudowy. Kupiłem używanego Leosia i po czasie zorientowałem się, że na obudowie, w miejscu gdzie pod przyciskiem vol up/down, w miejscu gdzie kończy się klapka baterii, ma niewielkie pęknięcie. Teoretycznie jest to niegroźne i jak już napomniałem wcześniej, niezauważalne, ale powoduje że ekran u dołu (tuż przy przyciskach) zamiast być lekko schowany pod powierzchnią obudowy, tudzież być na jej wysokości, wystaje ponad nią. Najbardziej w rogu gdzie jest przycisk rozłączania rozmowy. Zauważyłem też, że tamtędy przedostają się drobinki pyłu, które widać po szybką. I teraz moje pytanie, czy istnieje, i gdzie, tania możliwość wymiany samego panelu, lub jakikolwiek inny sposób na zabezpieczenie ekranu?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Wymiana obudowy.

    Tzn. chcesz wymienić obudowę (korpus) telefonu?

    Na "jedynym słusznym portalu aukcyjnym" jest tego parę sztuk

    Kod:
    http://allegro.pl/listing.php/search?category=349&sg=0&order=t&string=hd2
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3

    Odp: Wymiana obudowy.

    Przede wszystkim chodzi o to, że nie chcę robić tego samemu.

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Wymiana obudowy.

    No to możesz albo skontaktować się z Regenesis które zajmuje się naprawami HTC w Polsce. Dowiedz się o koszt, wyślij, zapłać...
    -albo-
    Druga opcja: przejdź się po swoim mieście, popytaj w punktach z serwisem telefonów o cenę takiej usługi... być może wyjdzie taniej.
    -albo-
    Popytaj znajomych, może ktoś się zna na tego typu zabawach... wtedy kupujesz obudowę w internecie, flaszkę w monopolowym i też jest dobrze
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top