Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Lekko niebieski ekran

    Od jakiegoś czasu w niektórych miejscach mam takie niebieskie pasy. Po przesuwaniu menu te pasy latają za danym miejscem czasami to znika czasami to jest. Na androidzie to samo. W bootloaderze tego nie ma tak samo w przy ekranie włączania WM i niektórych opcjach menu. Wie ktoś jak na to poradzić? Pozdrawiam

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Lekko niebieski ekran

    Wykonaj soft reset, ewentualnie hard reset. Mogły Ci się skopać sterowniki, ale niestety nikt Ci tego nie określi, jeśli nie wstawisz zdjęć...
    Postaraj się zrobić jakieś zdjęcia, gdzie było by widać ową przypadłość.
    Pozdrawiam
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3

    Odp: Lekko niebieski ekran

    Po resecie przez wejście w opcje w wm zabezpieczenie i przywracanie ustawień to samo. Jak wykonać hard reset ? To jest uruchomienie fona przez kombinacje przycisków o to chodzi? Co do fotek to lipnie bo próbowałem zrobić i nie widać nic na nich

  4. #4
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Lekko niebieski ekran

    http://hd2blog.pl/2010/06/jak-wykona...-i-hard-reset/

    Lenistwo sięgnęło dna...
    Pamiętaj tylko, że Hard Reset usuwa wszystkie dane z telefonu, więc lepiej sobie je wcześniej zgraj na komputer.
    Możesz też oczywiście wgrać sobie jakiegoś customa/androida, co szczerze polecam
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #5

    Odp: Lekko niebieski ekran

    Wiem, zapytałem a potem szukałem sory. Zrobiłem hard reset i też nic. Tzn. czasami jest ok a czasami te paski : (

  6. #6
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Lekko niebieski ekran

    Spróbuj wgrać od nowa system - może być to nawet stockowy 3.14. Dla pewności przed tym krokiem potraktuj jeszcze telefon Task29. Jeśli to nie pomoże, pozostaje Ci serwis.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Lekko niebieski ekran

    Skoro i na Andku i na WM jest to samo, to HR/inny soft raczej nic nie da... Nie upadł Ci ostatnio ten telefon? Albo nie zalałeś go?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #8
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Lekko niebieski ekran

    @Smogg
    Na 95% nie da, ale zawsze zostaje to 5 % nadziei
    A później serwis... :-X
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  9. #9

    Odp: Lekko niebieski ekran

    Zmiana systemu też nic nie pomogła;/ Ale po lekkim zgięciu telefonu (środek w dół, boki do góry) poprawia mu się i jest dobrze. Zastanawiam się bo ostatnio jak byłem w ostrym deszczu lekko go zalało lecz wyszedł z tego bez szwanku, ale chyba widać skutki uboczne tej "kąpieli". Tak więc temat do zamknięcia i przestrzegam wszystkich posiadaczy naszego kochanego leosia, chrońcie go przed wodą Pozdrawiam

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Lekko niebieski ekran

    Chyba niechęć do wody jest tym co łączy 99% urządzeń elektronicznych (a ten pozostały 1% to te ponoć niezniszczalne i wodoszczelne np. telefony, których mimo wszystko też lepiej nie nadwyrężać, bo nigdy się nie wie kiedy mała chińska rączka się omsknęła i nieprawidłowo założyła uszczelkę ).

    Jeśli po zgięciu telefonu się poprawia, to całkiem możliwe, że to jednak nie jest usterka spowodowana wodą, ale właśnie jakimś upadkiem i np. poluzowaniem styków taśmy (czy co to tam jest) łączącej wyświetlacz z płytą główną... u mnie rozkręcanie telefonów nigdy nie przyniosło pozytywnych rezultatów, ale jeśli czujesz się na siłach, to może warto się zabawić? A jeśli nie czujesz, to może jakiś serwis da radę (tylko radzę wybierać te sprawdzone, bo już ostatnio toczyła się tutaj dyskusja o serwisie, który oddał telefon w dużo gorszym stanie, niż go otrzymał ).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top