Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    03.04.2011
    Posty
    4

    Instalacja Windows 7

    Hej! chcialbym zainstalowac windowsa 7 na sowjego LEO ale nie wiem czy to jest bezpieczne poniewaz jak cos sie skraczy to bede mogl wrocic do swojego 6.5? dodam ze nie dziala mi volume- o ile sie orientuje to nie bede wstanie uruchomic bootloadera bez tego przycisku a moze sa jakies inne sposoby?thx

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Instalacja Windows 7

    W paczkach z układem Recovery widywałem taki plik: "EnterBootloader.exe".

    Nazwa wskazuje na to, że wtedy wchodzisz w BL, ale nigdy tego nie próbowałem, więc nie wiem czy i jeśli tak, to na jakim systemie/systemach to działa.

    Skoro masz jednak WM6.5 i niedziałający guzik, to nie opłacałoby Ci się najpierw oddać telefonu do naprawy?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    03.04.2011
    Posty
    4

    Odp: Instalacja Windows 7

    widzisz mam go juz ponad rok gwarancja mi minela a po za tym wymienialem sam ekran i touchpad wlasnie wtedy uszkodzilem ten przycisk

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Instalacja Windows 7

    Hymmm... a jeśli wiesz w jaki sposób go uszkodziłeś, to nie możesz go... naprawić? MAGLDR jest o tyle fajny, że do niego się wchodzi przytrzymując przycisk power... ale chodzi się po nim używając plików Vol +/-, jeśli tylko ściszanie Ci nie działa, to pół biedy, można więcej poklikać, natomiast - jeśli wgrałbyś MAGLDR (=zero systemu) a nie zadziałałby Ci żaden z przycisków głośności, to miałbyś bardzo ładną cegiełkę z dotykowym ekranem który nie działa na dotyk :P

    Ewentualnie przed takimi próbami wybierz się do serwisu i spytaj o koszt takiej naprawy... przed rozpoczęciem zabawy z różnymi systemami lepiej mieć wyższy poziom pewności, że nie padnie Ci nagle wszystko na amen :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    03.04.2011
    Posty
    4

    Odp: Instalacja Windows 7

    [quote author=Smogg link=topic=784.msg5043#msg5043 date=1301995475]
    Hymmm... a jeśli wiesz w jaki sposób go uszkodziłeś, to nie możesz go... naprawić? MAGLDR jest o tyle fajny, że do niego się wchodzi przytrzymując przycisk power... ale chodzi się po nim używając plików Vol +/-, jeśli tylko ściszanie Ci nie działa, to pół biedy, można więcej poklikać, natomiast - jeśli wgrałbyś MAGLDR (=zero systemu) a nie zadziałałby Ci żaden z przycisków głośności, to miałbyś bardzo ładną cegiełkę z dotykowym ekranem który nie działa na dotyk :P

    Ewentualnie przed takimi próbami wybierz się do serwisu i spytaj o koszt takiej naprawy... przed rozpoczęciem zabawy z różnymi systemami lepiej mieć wyższy poziom pewności, że nie padnie Ci nagle wszystko na amen :-)
    [/quote]


    masz racje sprubuje go naprawic poprzez wymiane przycisku z jakiegos innego urzadzenia zobaczymy czy sie nie sypnie


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top