Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    19.06.2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    3

    Gwarancja a wydruk z terminalu

    Witam. Mam problem. Chciałem zanieść swojego leo na gwarancje( przegrzewa sie bardzo na nawigacji) ale nie posiadam paragonu tylko wyciąg z konta( na którym znajduje się data godzina i miejsce zakupu, numer rachunku,kwota,kod autoryzacji a na końcu jest napisane proszę zachować rachunek) ale sprzedawca powiedział ze nie może wziasc go na gwarancje w oparciu o wyciąg z terminalu. I teraz moje pytanie brzmi czy ma on racje. Proszę o odpowiedz lub jakieś pomysły. Pozdrawiam.

    Ps telefon kupiony w hallo w Gdyni a aktualne zamieszkanie Bielsko Biała

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Gwarancja a wydruk z terminalu

    Obawiam się, że może mieć rację - wydruk z terminala może dotyczyć każdej rzeczy kupowanej w danym miejscu za daną kwotę, bo nie masz na nim przecież napisanego co konkretnie kosztowało daną kwotę... dobrą praktyką gdzieniegdzie bywa podpinanie zszywaczem takiego wydruku do paragonu i/lub karty gwarancyjnej...
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Gwarancja a wydruk z terminalu

    Dokładnie jak Smogg mówi, wydruk z terminala jest tylko potwierdzeniem dla ciebie że wykonałeś płatność na daną kwotę, niestety nie ma tam żadnej wzmianki o tym co kupiłeś w jakiej ilości itd.
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top