Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    26.03.2011
    Posty
    2

    Automapa na htc hd2

    Witam forumowiczów. Posiadam telefon HTC HD2 w sieci Orange oraz mam zainstalowaną Automapę 6.8.1.
    Telefon posiadał wgrany ROM 1.66 -a Automapie mogłem zmieniać skalę mapy przyciskami sprzętowymi głośności telefonu-było to bardzo przydatne szczególnie w czasie nawigowania gdy telefon był w pozycji pionowej.
    Po wgraniu nowego ROMU 3.14 ze strony HTC to udogodnienie w Automapie zniknęło. W ustawieniach przycisków
    menu Automapy nie widać przycisków sprzętowych HTC.
    Czy to wina nowego ROMu?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Automapa na htc hd2

    Przypuszczam, że miałeś dograny jakiś .cab który dawał taką możliwość zabawy AutoMapą. Trzeba by go było poszukać :-)

    Z drugiej jednak strony, dla mnie osobiście podobną pod względem skomplikowania metodą przybliżania i oddalania AM było po prostu przesunięcie palcem bo prawej stronie ekranu - tam gdzie na górze jest plus a na dole minus, to po środku można dotykowo przybliżać i oddalać przesunięciem palcem po skali :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    26.03.2011
    Posty
    2

    Odp: Automapa na htc hd2

    Witam i dziękuję za zainteresowanie. Raczej nie instalowałem żadnych podobnych cabów. Jedynie CHT2.0 Cookie home tabs, TCMD, Resco. W czasie jazdy łatwiej naciskać na przyciski sprzętowe niż trafić w odpowiednie miejsce na ekranie nie mówiąc już o przesuwaniu suwaka skali. Dlatego zależy mi na tym.
    Pozdrowienia


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top