Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    15.01.2012
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2 ICS 4.0.4

    Dotyk "wariuje" po wymianie ekranu z digitizerem.

    Czołem! To mój pierwszy post tutaj

    Jakiś czas temu w moim HD2 przestał działać dotyk (telefon nie upadł ani nic, po prostu dotyk nagle przestał działać). Jako, że w serwisach za naprawę wołali od 350 do nawet 500 zł, postanowiłem sam się tym zająć. Kupiłem ten ekran razem z digitizerem. Bez problemu go zamontowałem, ale teraz okazuje się, że dotyk zaczyna lekko "wariować".
    Nagrałem nawet filmik? chociaż na nim zbyt dokładnie tego nie widać, ale już mówię, o co chodzi. Stosunkowo często zdarza się tak, że przesuwam palcem np. w dół (podczas przewijania), a ekran nagle mi ucieknie, albo i cały rusza się górę w dół, a ja palcem nic takiego nie robię. Czasami dochodzi nawet do tak kuriozalnych sytuacji, że klikam jednym palcem w ekran, a on reaguje tak, jakbym przyłożył jeszcze gdzieś drugi palec (widać to w 22. sekundzie filmiku). Raz nawet zdarzyło się tak, że jak już widziałem, że ekran znowu "szaleje", to odjąłem palce, a on ciągle się ruszał

    W telefonie specjalnie włączyłem pokazywanie lokalizacji wskaźnika, żeby było widać, gdzie teoretycznie kliknąłem w ekran.

    http://youtu.be/rXMSIseFmI8

  2. #2
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Dotyk "wariuje" po wymianie ekranu z digitizerem.

    Spróbuj przemyć ekran spirytusem. Pamiętam że miałem coś takiego w HTC WildFire i okazało się że po prostu ubrudziłem ekran czymś tłustym.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top