Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    30.10.2015
    Posty
    6
    Słuchawka
    HTC Desire 820

    Ubezpieczenia od uszkodzęń mechanicznych

    Chciałbym sobie coś takiego zorganizować, ale czy one w ogóle działają? Np. w razie zbicia ekranu. Może ktoś miał z czymś takim do czynienia i może coś polecić w niedużej kwocie?

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    30.10.2015
    Posty
    6
    Słuchawka
    HTC Desire 820

    Odp: Ubezpieczenia od uszkodzęń mechanicznych

    Naprawdę nikt nic? Myślałem, że to dość popularne.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    08.02.2016
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2
    Słuchawka
    htc wild

    Odp: Ubezpieczenia od uszkodzęń mechanicznych

    W każdym sklepie typu ME będą Ci to wciskać i teraz pozostaje pytanie: czy się opłaca i w jaki sposób to działa. Z tego co się orientuję jeżeli coś się stanie ze sprzętem na niedługo po kupnie to (jeżeli dobrze zgłosisz) powinni przyjąć pozytywnie takie zgłoszenie, jednak jeżeli zbliżamy się ku końcu gwarancji i np. zalejemy telefon to już mogą nas podejrzewać o to, że zrobiliśmy to specjalnie. Kwestia tego, w jaki sposób to zgłosisz - mi mówili, że zawsze mam puszczać gadkę o dzieciach, że np dziecko bawiło się telefonem i mu spadł/ zalał itp. albo szłam ulicą, ochlapał mnie samochód kałużą i zalał mi się telefon.
    Pozdrawiam wszystkie Panie, które interesują się modą i zapraszam na www.styly.pl

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Ubezpieczenia od uszkodzęń mechanicznych

    Ja osobiście nie kupuje bo uważam na sprzęt, nie kojarzę nawet żeby mi kiedykolwiek upadł. Moja żona natomiast raz skorzystała z wymiany kiedy jej telefon został rozjechany przez samochód, dostała nowy za tą kwotę od której był ubezpieczony.
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    18.03.2017
    Posty
    5
    Słuchawka
    HTC Desire 650

    Odp: Ubezpieczenia od uszkodzęń mechanicznych

    Jeśli masz problem z uważaniem na telefon to może Ci się przyda, lecz musisz mieć na uwadze że łatwo Ci tego nie naprawią. Będziesz musiał napisać masę papierów i na dzwonić się trochę, przynajmniej tak było u mojej siostry a ona ma w Playu. Ja osobiście nie korzystam z tego.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top